אטרקציות זמינות באיזור

טיולי ג'יפים

 

 

טרקטורונים

 

 

רכבל

 

 

מרכז נופש ופנאי ובו: באולינג, קיר טיפוס, טניס שולחן, מיני גולף.

 

 

רכיבה על סוסים

 

 

פארק חבלים אתגרי הגדול באירופה

 

 

גן חיות

 

 

מסלולי הליכה מוסדרים בתוך היער

 

 

מרכזי קניות חדישים

 

 

סופרלנד

 

 

פארק שבע הסולמות

 

 

רכיבה על כרכרות סוסים

 

 

חלק מהטיולים שלנו

סיניה

ניסע בכביש נוף ירוק ומקסים לאורך הנהר ועמק הפראחובה לעבר העיירה סיניה. שם נבקר בארמון פלש מהארמונות העשירים והיפים ביותר באירופה. נבקר בפרדיאל באתר הסקי שלה, נעלה ברכבל פתוח אל פסגת הר הקליבוצ'ט, נהנה מתצפית מרתקת על פרדיאל ופסגות הרי הקרפטים.

סלאניק

ניסע דרומה לכיוון העיירה סלאניק. נרד לעומק של 200 מ' מתחת לאדמה במיניבוסים ונבקר במכרה המלח הענק והגדול ביותר באירופה.  נמשיך לכיוון אגם פאלטינו והסכר הגדול שנבנה בשנות ה-70 לצורך יצור החשמל.  ניסע לאורך האגם ונצפה ביופיו על עמק הדופטנה. נרד במורדותיו הדרומיים של רכס הקרפטים דרך הכפר סקריה, העיירה קומרניק ועמק הפראחובה.

פגרש

ניסע מערבה לעיר פגראש, בה נראה מבחוץ את בית הכנסת הישן והנטוש כי לא נותר אף לא יהודי אחד בעיר. נקיף את המצודה העתיקה והיחידה ברומניה המוקפת בחפיר מים בה משייטים הברבורים להנאתם. נמשיך בנסיעה מערבה ונתחיל לטפס אל פסגות הקרפטים – הרי הפגראש הגבוהים ביותר ברומניה. נעלה ברכבל אל הפסגה המושלגת והקרה  שם נבקר בבית מלון, פאב, בתי איגלו – כולם עשויים קרח!!!

בוקרשט

ערוך בה סיור מוסע ומודרך. נראה את שער הניצחון, כיכר המהפכה, ארמון העם הענק, קניון מהגדולים שבאירופה,שדרותיה וכיכרותיה היפות של בירת רומניה, ועוד ככל שהזמן יאפשר.

בראשוב העתיקה

נסייר בה על חומותיה, סמטאותיה, כיכרותיה והמדרחוב הציורי. נבקר בבית הכנסת הגדול והמרשים, כיכר ספאטולוי ונסייר באופן חופשי במדרחוב המפורסם. נעלה ברכבל קצר להר הטמפה לתצפית מרהיבה על העיר העתיקה

רשנוב העתיקה

נעלה אליה בקרוניות הרתומות לטרקטור, ונערוך בה סיור מרתק במנהרת הזמן אל עבר המאה ה-14. נמשיך משם לעבר קניון רשנוב התלול והציורי תוך הליכה קצרה במורדו לצד הנחל .

רומניה בטעם של פעם

מצודה סקסונית המפורסמת מהמאה ה-14 בראן המיוחסת בטעות לדרקולה, שם נבקר גם בשוק המזכרות הססגוני. ניסע בכביש הררי המתפתל בינות  כפרים ונופים שוויצריים  מרהיבים  ובין  פסגות הרי פייטרה-קראיולוי והרי בוצ'ג'. נעצור בכפר  דמבוביצ'וארה. שם נחווה את חיי היום יום הפשוטים של המקומיים בטעם של פעם

האגם האדום

נצפין בנסיעה מרתקת בדרך יער בהרי הרגיטה כשאנו חולפים על פני עיירת הנופש והמרפא טושנאד לעבר האגם האדום, תופעה יחודית של אגם שנוצר בשנת 1837 כתוצאה מהתמוטטות ההר הסמוך שחסם את המשך זרימתו של נהר ביקאז. נמשיך וניכנס אל תוך הקניון העמוק והמרשים  קיילה ביקאז שנוצר גם הוא ע"י נהר ביקאז. בדרכנו חזור, אם הזמן יאפשר, נבקר בבית הכנסת בג'ורג'ן.

מלון הקרח סיביו

כאשר נטפס ברכבל אל פסגות הרי הקרפטים , בסביבות הרי פגרש , בפסגה נגיע אל אחד המלונות קרח מהמרהיבים שבאירופה ,

אין דבר שישאיר אותכם עם רושם וחוויה כה גדולה כמו כוס תה מהביל על שולחן הקרח.

לקוחות מספרים עלינו

בואו נתכנן לכם חופשה חלומית

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

לרישום ויצירת קשר

נא מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם:)