אבימור תיירות ונופש

כשהחיוך והיחס האישי והחם הנם חלק אינטגרלי מתוכנית הנופש הגדושה, אין זה פלא שאבימור תיירות זוכים למספר גדול במיוחד של לקוחות חוזרים וקבועים.מטיילים מנוסים ודאי יסכימו, שלא פחות מהאטרקציות שהנופש מציע, חשובים השירות המצוין וההתייחסות האישית להצלחת הטיול ואת שלושתם (אטרקציות, שירות והתייחסות) יש לאבימור תיירות להציע ובשפע!

את נופיה החלומיים והפוטנציאל התיירותי האדיר הקיימים ברומניה, זיהו משפחת אבימור מיד עם נפילת המשטר הקומוניסטי, כבר לפני עשרים ושמונה שנים, כשהם מהווים את חלוצי המחנה בתיירות הכשרה למהדרין ברומניה וסוללים בכך את הדרך לרבים נוספים.

מה מיוחד בנופש אצלינו?

קבלת חדרים מיידית עם ההגעה למלון

בחבילה שלנו הכול כלול וברמה גבוהה. אין אותיות קטנות.

פעילות חברתית עשירה בערבים לגיבוש הקבוצה.

במשפחה כמו במשפחה – היחס אישי וחם מכל אנשי הצוות.

כשרות מהודרת במיוחד תוך הקפדה מקסימלית על עניני כשרות והלכה.

אנו היחידים שמציעים פנסיון מלא.

למה לבחור באבימור נופש? טוב ששאלתם.

לצערנו, רבים וטובים מקבלים החלטה עם איזו חברה לנפוש, ללא שום ניסיון קודם או הבנה, על מה בעצם יש לתת את הדעת. 

כך קורה שאנשים מגיעים לאחר הטיסה עייפים ורצוצים ובמקום להתמקם מיד בחדרים, לנוח ולהתאושש, נותנים להם להמתין במשך שעות ורק אז קולטים אותם בחדרים.

כך קורה שקבוצה שלימה של נופשים, מטיילים למעשה "בגפם", כי אין שום פעילות גיבוש מתוכננת בערבים הארוכים.

כך גם קורה שביום החזרה מפנים אותם בשעה מוקדמת מהחדרים והם נאלצים להיטלטל עם המזוודות במשך שעות, עד זמן העלייה למטוס.

לא נכביר מילים אבל כבר ודאי הבנתם, ש"לאותיות הקטנות" יש ועוד איך משמעות וכי אין זה נכון להתעלם מכך ולהחליט רק על סמך המחיר והמילים היפות בפרסומת.

אז מה באמת הופך את אבימור תיירות לחברה שתענוג לנסוע אתה?

האמת שזה נורא פשוט. כשבאים עם כל הלב, בכוונה אמיתית להעניק בלי חשבון ולדאוג להנאה מלאה ושלימה של המשתתפים, הרי שכל האותיות הקטנות הללו כבר מטופלות מראש.

זו הסיבה שבאבימור תיירות כשכתוב "הכול כלול" אנחנו מתכוונים באמת שהכול כלול -מהרגע שפקחתם עיניים וירדתם לארוחת הבוקר המפנקת, המשך בארוחת הצהריים הטעימה, שהוכנה בכשרון ע"י השף שלנו ותקבלו אותה ארוזה ישירות למסלול, וכלה כמובן במזנוני ארוחת הערב העשירים והמגוונים, כשהקפיטריה המפנקת שלנו תגיש לכם קפה ומאפה ברציפות משך כל היום כולו. כמובן שגם כל כרטיסי הכניסה כלולים במחיר. בקיצור, תשאירו את הארנק בבית :).

אגב, אינכם תוהים מדוע אף חברה לא מציעה פנסיון מלא חוץ מאתנו? ובכן, כשלא מבטיחים פנסיון מלא, זו דרך נהדרת "להוזיל" את המחיר. אבל אתם וגם אנחנו מבינים שזו בעצם אחיזת עיניים והכספים שתצטרכו לשפוך כדי לאכול משהו הגיוני ועוד לא דיברנו על הכשרות שהינה ממש ללא פשרות , יגרמו למחיר הסופי לעלות בהרבה.

לקוחות מספרים עלינו

בואו נתכנן לכם חופשה חלומית

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

לרישום ויצירת קשר

נא מלאו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם:)